FuFu Blog

Nosím klobouky, čepice, barety... miluji mít něco na hlavě. Vlastně ani nevím, kde se to vzalo... Pamatuji si, že už na "základce" jsem měla takovou výstřední pánskou kšiltovku, kterou jsem pořád nosila a v zimě jsem byla jediné dítě široko-daleko, které si radostně nasadilo kulicha. Jsem prostě čepicová! :-)

Kdo je Apták?

21.05.2019

Jedna z nejlepších českých "malířek na textil" - Apták = Irena Slavíková- teď nově maluje na naše FuFu kabelky!! :-)

Začalo to úplně nenápadně... místo klasických černých nebo šedých ponožek jsem si jednou koupila černé ponožky s bílými puntíky a s pocitem, že jsem se fakt odvázala jsem si je vzala na jeden zahradní piknik. Moje ponožky sklidily velký ohlas, povzbuzena okollím jsem se začala "rozjíždet".... V žádném případě se nejednalo o chaotické a neřízené...

Kulaté kabelky jsou IN. Včera jsem jednu kulatou kabelku "vytáhla" do města. Výsledek? Prodavačka u kasy ji pochválila. Servírka v restauraci se na ni ptala a moje kamarádka si ji hned objednala :-). Jóóó, kulaté kabelky prostě letí.

NIKDY, FAKT NIKDY NENOSÍM BOTOH! Batohy byly totiž podle mne vždy jen pro "náctky" (to už fakt nejsem) a pro "cvičenky aerobiku a zumby" (to tedy ještě pořád bohužel nejsem i když jsem si letos, jako každý rok dala "cvičebně-hubnoucí" předsevzetí).

Naše malované výrobky jsou totální originály, protože dvakrát naposto stejný obrázek nenamalujeme...:-). Používáme velmi kvalitní barvy na kůži a koženku, jsou syté, stálobarevné a omyvatelné vodou. Obrázek se vám nepoškrábe a ani neomyje vodou.