FuFu Blog

Naše kolekce Batohokabelky, Kabelky a Ledvinky s květy je pro ty, co se nebojí nějaké té výstřednosti, ale zároveň dají přednost klasickým barvám, aby se jim to hodilo k většině outfitů. Černo-bílá kombinace nikdy nezklame....:-)

Malujeme na kabelky - jsou to naše ručně malované FuFu kabelky - Fufíny. :-) Malujeme českými barvami, barvami vyrobenými v ČR. Barvy jsou krásně jasné, skvěle drží, jsou odolné vůči vodě i poškrábání, obrázek na kabelce bude i za nějaký rok vypadat pořád stejně.

Jsem Klára FuFu - navrhuji FuFu kabelky a miluji módu. Mrzí mne, když v komentářích u svých kabelek a batohů čtu: "...batoh, na to jsem už stará...", "...ledvinka? to si už nemohu dovolit..." Sama jsem ročník 1970 a myslím, že si mohu dovolit "kdeco"...:-) Třeba někoho nainspiruji.

Vánoce už jsou tady... a já nemám dárky. Kam se poděly mé loňské předsevzetí, že začnu pořizovat dárky už v září, udělám průzkum, co by si kdo přál a budu skvěle připravena? Takže jako každý rok, opět nemám nic. I když pár FuFu tipů bych měla...:-)

Chcete pohodlně nosit své věci někde uložené, chcete mít volné ruce a chcete, aby to dobře vypadalo? Volba je jasná, buď Batoh nebo Kabelka, kterou budete nosit křížem na těle - Crossbody kabelka. Nemůžete se rozhodnout jestli si pořídit Batoh a nebo raději praktickou Crossbody kabelku?

Nosím klobouky, čepice, barety... miluji mít něco na hlavě. Vlastně ani nevím, kde se to vzalo... Pamatuji si, že už na "základce" jsem měla takovou výstřední pánskou kšiltovku, kterou jsem pořád nosila a v zimě jsem byla jediné dítě široko-daleko, které si radostně nasadilo kulicha. Jsem prostě čepicová! :-)

Kdo je Apták?

21.05.2019

Jedna z nejlepších českých "malířek na textil" - Apták = Irena Slavíková- teď nově maluje na naše FuFu kabelky!! :-)

Začalo to úplně nenápadně... místo klasických černých nebo šedých ponožek jsem si jednou koupila černé ponožky s bílými puntíky a s pocitem, že jsem se fakt odvázala jsem si je vzala na jeden zahradní piknik. Moje ponožky sklidily velký ohlas, povzbuzena okollím jsem se začala "rozjíždet".... V žádném případě se nejednalo o chaotické a neřízené...

Kulaté kabelky jsou IN. Včera jsem jednu kulatou kabelku "vytáhla" do města. Výsledek? Prodavačka u kasy ji pochválila. Servírka v restauraci se na ni ptala a moje kamarádka si ji hned objednala :-). Jóóó, kulaté kabelky prostě letí.

NIKDY, FAKT NIKDY NENOSÍM BOTOH! Batohy byly totiž podle mne vždy jen pro "náctky" (to už fakt nejsem) a pro "cvičenky aerobiku a zumby" (to tedy ještě pořád bohužel nejsem i když jsem si letos, jako každý rok dala "cvičebně-hubnoucí" předsevzetí).

Naše malované výrobky jsou totální originály, protože dvakrát naposto stejný obrázek nenamalujeme...:-). Používáme velmi kvalitní barvy na kůži a koženku, jsou syté, stálobarevné a omyvatelné vodou. Obrázek se vám nepoškrábe a ani neomyje vodou.

Právě jste si koupila novou kabelku a chcete, aby vám dlouho vydržela a vypadala stále jako nová? Pak se o svůj nový módní doplněk musíte správně starat.

My na focení našich FuFu modelů nepotřebujeme profi-modelky, naše FuFu modely udělají totiž modelku z každé z vás... Dnes fotíme s paní Růženkou (80 let)