FuFu Blog

Dnes je ten správný den na to, abychom vám ukázali nejnovější trendy v oblasti barev a materiálů, které se projevují v naší kolekci kabelek. Připravte se na skvělou jízdu módní inspirací!

Kabelku nastříháme, sešijeme, pomalujeme a je hotovo! Výroba kabelky je jednoduchá! Tak proč ty kabelky nestojí méně peněz? PROTOŽE TO TAKHLE JEDNODUCHÉ NENÍ :-)

Naše kolekce Batohokabelky, Kabelky a Ledvinky s květy je pro ty, co se nebojí nějaké té výstřednosti, ale zároveň dají přednost klasickým barvám, aby se jim to hodilo k většině outfitů. Černo-bílá kombinace nikdy nezklame....:-)

Za rok 2021 jsme měli dvě reklamace, za rok 2022 pouze jednu... A tady se musíme pochválit, my se fakt snažíme, abyste byli spokojení s naší kvalitou. Každý nový výrobek nekonečně testujeme, testování je už naše hobby a dovedli jsme ho k dokonalosti a jsme v tom fakt kreativní:-)

Malujeme na kabelky - jsou to naše ručně malované FuFu kabelky - Fufíny. :-) Malujeme českými barvami, barvami vyrobenými v ČR. Barvy jsou krásně jasné, skvěle drží, jsou odolné vůči vodě i poškrábání, obrázek na kabelce bude i za nějaký rok vypadat pořád stejně.

Jsem Klára FuFu - navrhuji FuFu kabelky a miluji módu. Mrzí mne, když v komentářích u svých kabelek a batohů čtu: "...batoh, na to jsem už stará...", "...ledvinka? to si už nemohu dovolit..." Sama jsem ročník 1970 a myslím, že si mohu dovolit "kdeco"...:-) Třeba někoho nainspiruji.

Vánoce už jsou tady... a já nemám dárky. Kam se poděly mé loňské předsevzetí, že začnu pořizovat dárky už v září, udělám průzkum, co by si kdo přál a budu skvěle připravena? Takže jako každý rok, opět nemám nic. I když pár FuFu tipů bych měla...:-)

Chcete pohodlně nosit své věci někde uložené, chcete mít volné ruce a chcete, aby to dobře vypadalo? Volba je jasná, buď Batoh nebo Kabelka, kterou budete nosit křížem na těle - Crossbody kabelka. Nemůžete se rozhodnout jestli si pořídit Batoh a nebo raději praktickou Crossbody kabelku?

Nosím klobouky, čepice, barety... miluji mít něco na hlavě. Vlastně ani nevím, kde se to vzalo... Pamatuji si, že už na "základce" jsem měla takovou výstřední pánskou kšiltovku, kterou jsem pořád nosila a v zimě jsem byla jediné dítě široko-daleko, které si radostně nasadilo kulicha. Jsem prostě čepicová! :-)

Kdo je Apták?

21.05.2019

Jedna z nejlepších českých "malířek na textil" - Apták = Irena Slavíková- teď nově maluje na naše FuFu kabelky!! :-)

Začalo to úplně nenápadně... místo klasických černých nebo šedých ponožek jsem si jednou koupila černé ponožky s bílými puntíky a s pocitem, že jsem se fakt odvázala jsem si je vzala na jeden zahradní piknik. Moje ponožky sklidily velký ohlas, povzbuzena okollím jsem se začala "rozjíždet".... V žádném případě se nejednalo o chaotické a neřízené...

Kulaté kabelky jsou IN. Včera jsem jednu kulatou kabelku "vytáhla" do města. Výsledek? Prodavačka u kasy ji pochválila. Servírka v restauraci se na ni ptala a moje kamarádka si ji hned objednala :-). Jóóó, kulaté kabelky prostě letí.