Outfit: pink + oranžová

09.02.2022

Jsem Klára FuFu - navrhuji FuFu kabelky a miluji módu. Mrzí mne, když v komentářích u svých kabelek a batohů čtu: "...batoh, na to jsem už stará...", "...ledvinka? to si už nemohu dovolit..." Sama jsem ročník 1970 a myslím, že si mohu dovolit "kdeco"...:-) Třeba někoho nainspiruji.

NEJSEM KANÁREK! :-) Moc si nepotrpím na barevné oblečení, ale kombinace oranžové a pink je skvělá! 

Oranžový svetr je značky Zara, mám ho už nějakou sezónu a moc jsem ho nevyužila a přitom vypadá skvěle...  Pink baret - Tonak - barety jedině Tonak, mám jich asi 10 v různých barvách. Tenisky jsou Pepe Jeans a jsou super pohodlné. FuFu kabelka s pink myší - takový super kousek, kam se vejdou všechny důležité věci, více nepotřebuji.

Vzorovaný svetr mi upletla maminka, je prostě úžasný, mami, moc děkuji :-). Ty tepláky jsem si pořídila ve výprodeji - pánské tepláky ve velké velikosti a v "šílené" barvě už nikdo nechtěl, byly za super cenu. Batohokabelka s pink myší - nosí se jako Batoh nebo jako Crossbody kabelka.

Pink svetr mám z Lindexu, do takové barvy bych asi normálně nešla, ale tehdy jsem nakupovala v Ostravě s kamarádkou - módní návrhářkou Hankou, co ušila kožichy pro Leoše Mareše a ta mne prostě přesvědčila, že ten svetr musím mít a měla pravdu...:-) Ledvinka s pink myší - akorát tak na peněženku, mobil, kapesníky a klíče - naprosto praktické a zároveň to je úžasný doplněk.