Tipy na vánoční dárky

26.11.2021

Vánoce už jsou tady... a já nemám dárky.  Kam se poděly mé loňské předsevzetí, že začnu pořizovat dárky už v září, udělám průzkum, co by si kdo přál a budu skvěle připravena? Takže jako každý rok, opět nemám nic. I když pár FuFu tipů bych měla...:-)

NOTES -  originální fufu design, 200 stránek, vyměnitelná vnitřní část. Já si do něj maluji své návrhy na nové FuFu kabelky. Určitě je skvělý na poznámky, nápady, geniální myšlenky nebo třeba recepty a nebo že by deníček? :-) NOTESY NAJDETE ZDE.

NÁKUPNÍ TAŠKA V POUZDŘE - všichni chodíme nakupovat, všichni hromadíme doma igelitky a papírové tašky, které jsme k nákupu dostali nebo museli koupit. Takže dárek pro všechny: bavlněná taška s potiskem, tašku poskládáte do ozdobného pouzdra na zip a jednoduše připnete karabinou zvenku na kabelku, batoh nebo třeba na poutko u kalhot. Máte ozdobu a jste zároveň kdykoliv připraveni na nákup a už nepotřebujete igelitky. :-). NÁKUPNÍ TAŠKY NAJDETE ZDE.

ZDOBENÝ POPRUH - pro kabelkové fajnšmekry nabízíme zdobený popruh, který pomocí karabinek připnou k jakékoliv FuFu kabelce a určitě se bude hodit i k "nefufu" kabelkám. Nosit se dá spolu s ledvinkou, crossbody kabelkou, ale i Batohokabelkou.  ZDOBENÝ POPRUH NAJDETE ZDE.

LEDVINKY / CROSSBODY KABELKY - malé, praktické, vhodné pro každou z nás. Nosit se může jako crossbody kabelka křížem, na rameni, vepředu těsně na těle i v pase. Skvěle doplní váš outfit. LEDVINKY NAJDETE ZDE.