Plážová taška, kterou nikdo jiný nemá!

10.02.2023

Pomalu se blíží období letních prázdnin a dovolených. Bez ohledu na to, zda pojedete někam k moři nebo zůstanete v tuzemsku, jistě využijete možnost si zaplavat. Parné léto nás totiž láká především k vodě. Jenže do čeho si sbalit všechny nezbytnosti na pláž či koupaliště? Ideální volbou je plážová taška, která svou prostorností připomíná shopper. Nevíte, jakou si vybrat? Máme pro vás pár tipů na plážové tašky, s nimiž budete in.

Optimistické léto si žádá optimistickou tašku.

K slunnému létu patří dobrá nálada a špetka bezstarostnosti. Bylo by chybou si pro nejoptimističtěji působící období roku vybírat fádní tašku v tmavých barvách. Veselá plážová taška vám zlepší náladu a léto si mnohem víc užijete. Skvělou volbou je nevtíravá a jemně působící Delami Coarse nebo pruhované Delami Wawes či Delami Summer.

Plážová taška s netradičním vzhledem

Tradiční plážové tašky si jsou podobné svým tvarem (širokou vrchní částí a mírně se zužujícím spodkem) a bavlněnými pletenými uchy. Příkladem klasického stylu je třeba proužkovaná Delami Anchor s obrázkem kotvy uprostřed. Kromě tradičních koušků jsou však k mání i ty méně obvyklé. Chcete-li unikátní plážovou tašku, doporučujeme vám třeba Beach Delami Star. Jde o tašku, kterou můžete pomocí magnetického cvočku zmenšit. Připomíná pak originální letní kabelku. Skvělou volbou je i plážová taška Play Delami Star, která je pytlovitého tvaru a nosí se přes rameno.