FuFu Blog

Začalo to úplně nenápadně... místo klasických černých nebo šedých ponožek jsem si jednou koupila černé ponožky s bílými puntíky a s pocitem, že jsem se fakt odvázala jsem si je vzala na jeden zahradní piknik. Moje ponožky sklidily velký ohlas, povzbuzena okollím jsem se začala "rozjíždet".... V žádném případě se nejednalo o chaotické a neřízené...

Kulaté kabelky jsou IN. Včera jsem jednu kulatou kabelku "vytáhla" do města. Výsledek? Prodavačka u kasy ji pochválila. Servírka v restauraci se na ni ptala a moje kamarádka si ji hned objednala :-). Jóóó, kulaté kabelky prostě letí.

NIKDY, FAKT NIKDY NENOSÍM BOTOH! Batohy byly totiž podle mne vždy jen pro "náctky" (to už fakt nejsem) a pro "cvičenky aerobiku a zumby" (to tedy ještě pořád bohužel nejsem i když jsem si letos, jako každý rok dala "cvičebně-hubnoucí" předsevzetí).

Naše malované výrobky jsou totální originály, protože dvakrát naposto stejný obrázek nenamalujeme...:-). Používáme velmi kvalitní barvy na kůži a koženku, jsou syté, stálobarevné a omyvatelné vodou. Obrázek se vám nepoškrábe a ani neomyje vodou.

Právě jste si koupila novou kabelku a chcete, aby vám dlouho vydržela a vypadala stále jako nová? Pak se o svůj nový módní doplněk musíte správně starat.

My na focení našich FuFu modelů nepotřebujeme profi-modelky, naše FuFu modely udělají totiž modelku z každé z vás... Dnes fotíme s paní Růženkou (80 let)

Koupila jsem si takové krásné, výstřední botičky, tyrkysové. V celém šatníku nemám nic, k čemu by se nové botičky hodily. K čemu je budu nosit? To je jasné, musím si pořídit nějakou kabelku, která by se k mým "tyrkyskám" hodila, možná i nějakou sukni nebo nějaký doplněk...nejlépe všechno...:-)