Puntiky kam se podíváš...

17.08.2018

Miluji puntíky. Puntíkovou láskou netrpím dlouho, vlastně bych řekla, že jsem celkem zaspala. Puntíky začaly být hitem a já jsem je pořád obcházela obloukem. Pak jsme vytvořili první kolekci sukní s puntíky a najednou jsem byla zamilovaná až po uši.

Kolové sukýnky s puntíky a k tomu spodnička - to je nádherná kombinace. Není to ani o odvážných barvách, červená, černá, bílá - totální klasika a jak dobře to vypadá.

A další vlna puntíků v naší kolekci sukýnek byla v béžové a šedé barvě, pastelové tóny kombinované s růžovu a starorůžovou - taková ta hezká romantika. A pro ty, kdo tam tu černou musí mít, tak jo...i s černou to vypadá dobře.

WWW.FUFU-SUKNE.CZ

Naše nejnovější vlna puntíků - skládané letní sukně. Sukně jsou z kvalitní bavlny a dolní lemy jsou dvojité, takže skvěle drží tvar, není potřeba žádná spodnička. Sukně má praktické kapsy a zapíná se na zip.

Pozor! Budete-li si přát, obvod v pase i délku vám na míru zdarma upravíme.:-)

WWW.FUFU-SUKNE.CZWWW.FUFU-SUKNE.CZWWW.FUFU-SUKNE.CZ

Rozšiřuji puntíky i mimo můj šatník - poslední puntíkaté úlovky: povlečení od Matějovského, o kterém můj přítel prohlásil "to je dobré" (což v jeho podání znamená fakt velkou chválu) a úplně nově i konvička s hrníčkem.